Archívum

A(z) ‘Felnőtt’ kategória archívuma

Felnőtt Férfi OB II. Középszakasz K5 – 1. Forduló, 2018.03.03. – Szentes

március 3rd, 2018 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – BME: 7-18

(Gólszerzők: Roska László-3; Vogel Milán-2; Mallér Martin-1, Falusi Richárd-1)

Metalcom Szentes – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club: 16-9

(Gólszerzők: Kis Szebasztián-7; Roska László-2)

Tags:

VIII. Rövidpályás Szenior Úszó Országos Bajnokság – 2018.02.24-25 – Százhalombatta

február 25th, 2018 Comments off

2018. február 24-25-én, Százhalombattán került megrendezésre a VIII. Rövidpályás Szenior Úszó Országos Bajnokság, ahol egyéniben (az V. korcsoportban, 1969 – 1973 között születettek) és váltókban, az alábbi versenyszámokban, a következő eredményeket érte el Roska László, a Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club elnöke és játékosa:

50m, 100m és 200m mellúszásban Magyar Bajnoki cím;
100m vegyesúszásban Magyar Bajnoki II. helyezés;
50m gyorsúszásban Magyar Bajnoki III. helyezés.
A 4x50m-es váltószámokban pedig:
2x Magyar Bajnoki cím;
1x Magyar Bajnoki II. helyezés;
1x Magyar Bajnoki V. helyezés.

Ezek az eredmények feljogosítják arra, hogy az idén szeptemberben, Szlovéniában megrendezésre kerülő Masters Európa Bajnokságon részt vegyen.

Gratulálunk kiváló eredményeihez! 

 
VIII. Rövidpályás Szenior Úszó Országos Bajnokság
2018. február 24-25.
Százhalombatta
 
Egyéni versenyszámok:
 
Men’s 200m Breaststroke – férfi mellúszás
Event 3 (3. versenyszám) – (V. kategória)
 
1. Roska László     1973     Törökbálinti Senior     2:57,00 – Magyar Bajnok
2. Pásztor Róbert  1973     Miskolci V.S.C                3:00,11
3. Csipes Andor    1973     Mezőtúri Szenior            3:01,47
4. Pozsgai Gábor  1970     Százhalombattai VUK     3:03,19
5. Szabó Imre        1970     Szentesi Delfin Egés      3:17,40
———————————————————————————————————
 
Men’s 50m Breaststroke – férfi mellúszás
Event 13 (13. versenyszám) – (V. kategória)
 
1. Roska László                 1973    Törökbálinti Senior    0:34,67 – Magyar Bajnok
2. Novák Szabolcs             1972    Ybl Swimm Klub            0:34,94
3. Pásztor Róbert              1973    Miskolci V.S.C               0:38,24
4. Szabó Imre                    1970    Szentesi Delfin Egés     0:38,48
5. Szilágyi Barnabás dr.    1970    Nyírsenior 97 SE           0:39,23
6. Takács Sándor              1970    Szentesi Delfin Egés     0:39,44
7. Hajdu Gyula                 1971    Nyírsenior 97 SE            0:39,63
8. Várhegyi Attila             1973    Budapesti Delfinek SE  0:39,82
9. Dajka András               1969    Pénzügyőr SE                 0:40,86
10. Oblat Zsolt                1972     Hullám 91                      0:44,23
11. Csomai Zsolt             1970     BÁCSVÍZ Kecskeméti V 1:12,7
———————————————————————————————————–
 
Men’s 100m Breaststroke – férfi mellúszás
Event 22 (22. versenyszám) – (V. kategória)
 
1. Roska László       1973     Törökbálinti Senior          1:17,71 – Magyar Bajnok
2. Csipes Andor       1973     Mezőtúri Szenior                1:22,06
3. Pozsgai Gábor     1970     Százhalombattai VUK         1:25,32
4. Török Árpád        1973     Orvosegyetem Sport Club  1:31,26
5. Takács Sándor    1970     Szentesi Delfin Egés           1:31,83
———————————————————————————————————
 
Men’s 50m Freestyle – férfi gyorsúszás
Event 28 (28. versenyszám) – (V. kategória)
 
1. Kochajda Rudolf     1973    TPO Trenźín                  0:25,53
2. Falvi Zsolt               1972    Győri Zabolátlan SE      0:26,71
3. Roska László          1973    Törökbálinti Senior     0:27,52
4. Tóth Csaba             1969    Törökbálinti Senior       0:27,64
5. Papp Gábor            1972    Budapesti Delfinek SE  0:28,60
6. Molnár Péter          1971    Szentesi Delfin Egés     0:28,77
7. Dajka András          1969    Pénzügyőr SE                0:29,52
8. Várhegyi Attila       1973    Budapesti Delfinek SE   0:29,91
9. Hajdu Gyula           1971    Nyírsenior 97 SE            0:29,97
10. Toperczer Attila   1971    Budapesti Delfinek SE   0:30,96
11. Takács Sándor     1970    Szentesi Delfin Egés      0:31,06
——————————————————————————————————-
 
Men’s 100m Individual Medley – ferfi vegyesúszás
Event 30 (30. versenyszám) – (V. kategória)
 
1. Raffai Roland    1973    Szombathelyi Vízmű SE      1:05,04
2. Roska László     1973    Törökbálinti Senior          1:11,37
3. Csipes Andor     1973    Mezőtúri Szenior                1:12,12
4. Várhegyi Attila  1973    Budapesti Delfinek SE       1:15,87
5. Falvi Zsolt         1972    Győri Zabolátlan SE           1:21,05
6. Pozsgai Gábor   1970    Százhalombattai VUK        1:21,20
7. Török Árpád      1973    Orvosegyetem Sport Club  1:23,65
8. Csomai Zsolt     1970    BÁCSVÍZ Kecskeméti V      2:22,53
——————————————————————————————————-
  
Váltó versenyszámok:
 
Men’s 4*50m Freestyle – férfi gyorsváltó
(V. kategória)
 
1. Törökbálint B          2:08,29        –        Magyar Bajnok
Márton István (1958) – Roska László (1973) – Bukolyi József (1949) – Csikány József (1943)
2. Százhalombatta I      2:19,80
Halmos Péter (1948) – Tejes István (1957) – Hajdú Géza (1946) – Tóth Csaba (1976)
3. Miskolci VSK             2:21,54
Kőszegi Károly (1941) – Hatvani János (1946) – Jurák Árpád (1961) – Pásztor Róbert (1973)
4. Szentesi Delfin ESC   2:22,68
Borzi Miklós dr. (1949) – Szabó Imre (1970) – Takács Sándor (1970) – Melkuhn Dezső (1938)
5. Budapesti Delfinek E 2:27,14
Dolozselek Pál (1952) – Sümeghy László (1945) – Vincze Csaba (1942) – Rádi Zsolt (1965)
————————————————————————————————————————————————
 
Men’s 4*50m Medley Relay – férfi vegyesváltó
(III. kategória)
 
1. Törökbálint A              2:05,21        –        Magyar Bajnok
Márton István (1958) – Roska László (1973) – Tóth Csaba (1969) – Frank László (1975)
2. Budapesti Delfinek C    2:08,89
Bohos Tamás (1975) – Gódor István (1975) – Czéh István (1976) – Várhegyi Attila (1973)
3. Aréna Kaposvár             2:09,48
Kovács Attila (1987) – Fábián Szabolcs (1977) – Kozáry Péter (1979) – Varga Miklós (1968)
4. Nyírszenior                    2:13,44
Cserés Miklós (1985) – Szilágyi Barnabás dr. (1970) – Hajdu Gyula (1971) – Cseh Imre (1968)
5. Tatabányai Vízmű SE B 2:13,59
Perenyei Máté (1969) – Sternhardt Róbert (1978) – Tóth József (1953) – Deák Tamás (1993)
6. Győri Zabolátlan SE     2:16,38
Gunther Zsolt (1964) – Endrődi Gábor (1978) – Varga Áron (1992) – Varga Csaba dr. (1965)
7. Pécsi Vörös Meteor     2:39,35
Ugor Balázs (1981) – Aradi Ferenc (1982) – Szabó János (1982) – Pusztai Tamás (1962)
————————————————————————————————————————————————–
 
4*50 mix gyors
(III. kategória)
 
1. Aréna Kaposvár               1:59,34
Fábián Szabolcs (1977) – Szabó Anett (1989) – Kovács Attila (1987) – Hajdú Judit (1959)
2. Törökbálint A                2:01,88
Frank László (1975) – Roska László (1973) – Nemes Szegedi Lilla (1982) – B. Szücs Dóra (1975)
3. Budapesti Delfinek B     2:03,44
Takács Tibor (1976) – Czéh István (1976) – Balla Mónika (1973) – Cseszregi Henriett (1969)
4. Pécsi Vörös Meteor I      2:11,13
Kaszai Zsuzsanna (1978) – Csizmadiáné Dr. Nusser Nó (1967) – Szabó János (1982) – Aradi Ferenc (1982)
5. Győri Zabolátlan SE II     2:12,26
Péterffy Renáta (1986) – Gunther Zsolt (1964) – Varga Kitti dr. (1991) – Varga Csaba dr. (1965)
————————————————————————————————————————————————
 
4*50 mix vegyes
(III. kategória)
 
1. Budapesti Delfinek B       2:11,20
Gergelyfy Marietta (1975) – Gódor István (1975) – Tőkési Edina (1977) – Takács Tibor (1976)
2. Győri Zabolátlan SE I        2:13,26
Rigó Andrea (1970) – Gyalog László (1977) – Pataki Ágnes (1977) – Falvi Zsolt (1972)
3. Budapesti Delfinek D       2:19,46
Várhegyi Attila (1973) – Czéh István (1976) – Tracsek Mónika (1977) – Vilmos Ágnes (1970)
4. BHSE A                             2:22,41
Földi Róbert (1982) – Marosi Zoltánné (1970) – Kisjuhász Attila (1977) – Szurdoki Erika (1967)
5. Törökbálint A                2:22,73
Majorfalvi Éva (1974) – Roska László (1973) – Frank László (1975) – B. Szücs Dóra (1975)
6. Százhalombatta III          2:27,20
Égi Zoltán (1967) – Kőhalmi András (1968) – Horváth Csenge (1985) – Sárdi Gabi (1980)
7. Pécsi Vörös Meteor I      2:28,45
Kaszai Zsuzsanna (1978) – Csizmadiáné Dr. Nusser Nó (1967) – Szabó János (1982) – Aradi Ferenc (1982)
8. Pécsi Vörös Meteor II     3:00,19
Ugor Balázs (1981) – Sánta Csilla (1984) – Király Balázs (1977) – Ratkai Györgyi (1967)
————————————————————————————————————————————————–

Felnőtt Férfi OB II. Alapszakasz – 5. Forduló, 2018.02.10. – Cegléd

február 10th, 2018 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Kecskeméti Vízilabda Egyesület: 7-16

(Gólszerzők: Roska László-4; Zsebe Győző-2; Kis Szebasztián-1)

Egri Vízmű – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club: 18-10

(Gólszerzők: Roska László-5; Kis Szebasztián-3; Kállai Roland-1; Vogel Milán-1)




Tags:

Felnőtt Férfi OB II. Alapszakasz – 4. Forduló, 2017.12.09. – Gyöngyös

december 9th, 2017 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Diósgyőri Várfürdő Sport Club:   7-23

(Gólszerzők: Roska László-4; Kis István-1; Kis Szebasztián-1; Krauszberger Balázs-1)

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Váci Vízilabda Club:  3-26

(Gólszerzők: Kis Szebasztián-3)

Halassy Olivér Emléktorna / 2017.12.16. – Gyöngyös

december 9th, 2017 Comments off

Halassy Olivér emlékére idén is megrendezésre kerül tornánk!

Felnőtt Férfi OB II. Alapszakasz – 3. Forduló, 2017.11.18. – Eger

november 18th, 2017 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Egri Vízmű Sport Club:   4-22

(Gólszerzők: Kis Szebasztián-2; Roska László-1; Zsebe Győző-1)

Czeglédi Lamantinok – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club:  16-7

(Gólszerzők: Roska László-3; Mallér Martin-2; Kis Szebasztián-1; Falusi Richárd-1)


Felnőtt Férfi OB II. Alapszakasz – 2. Forduló, 2017.10.28. – Kecskemét

október 28th, 2017 Comments off

Váci VSE – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club:   24-4 

(Gólszerzők: Roska László-2; Oláh Attila-1; Kis Szebasztián-1)

Kecskeméti Vízilabda Egyesület – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club:  16-10

(Gólszerzők: Roska László-4; Kis Szebasztián-3, Keszthelyi Gábor-3)

Felnőtt Férfi OB II. Alapszakasz – 1. Forduló, 2017.10.07. – Vác

október 7th, 2017 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Czeglédi Lamantinok:   9-11 

(Gólszerzők: Roska László-5; Oláh Attila-2; Kis Szebasztián-2)

Diósgyőri Várfürdő – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club:  25-5

(Gólszerzők: Roska László-2; Oláh Attila-2; Kis István-1 )

Felnőtt Férfi OB II – 2016-17 eredmények

május 30th, 2017 Comments off

Alapszakasz – Észak-Keleti csoport

Hely Csapat M Gy D V Dob Kap GK Pont
1.   Egri Vízmű Sport Club 15 12 1 2 184 119 65 37
2.   Diósgyőri Várfürdő Sport Club 15 11 1 3 196 130 66 34
3.   Czeglédi Lamantinok 15 8 2 5 147 121 26 26
4.   Kecskeméti Vízilabda Egyesület 15 6 2 7 123 130 -7 20
5.   Szolnok 2 15 3 3 9 101 139 -38 12
6.   Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club 15 0 1 14 103 215 -112 1

Rájátszás 

Hely Csapat M Gy D V Dob Kap GK Pont
21.  Szentesi VK 4 3 0 1 59 52 7 9
22.  Váci Vízilabda SE 4 3 0 1 48 48 0 9
23.  Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club 4 2 1 1 50 48 2 7
24.  Pápai SE 4 1 0 3 42 45 -3 3
25.  Soproni Vízilabda SE 4 0 1 3 38 44 -6 1

A Felnőtt Férfi OB II – 2016-17-es szezonban a 23. helyezést értük el.

Tags:

Rájátszás – 21.-25. helyért – 2. Forduló, 2017.05.27. – Gyöngyös

május 27th, 2017 Comments off

Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Váci Vízilabda SE :   11 – 12

(Gólszerzők: Hanczár D.-5 ; Kis Sz.-2 ; Roska L..-2 ; Kis I.-1 ; Zsebe Gy.-1)

 

Szentesi Vízilabda Klub – Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club :     18 – 19

(Gólszerzők: Roska L..-5 ; Kis I.-4 ; Kis Sz.-4 ; Hanczár D.-3 ; Falusi R.-1 ; Krauszberger B.-1 ; Oláh A.-1)

Tags: